• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Оголошення!

До уваги батьків-вихованців ДНЗ!
Дотримання повітряно-теплового режиму в ДНЗ!


З метою профілактики вірусних інфекцій, дотримання повітряно-теплового режиму в ДНЗ доводимо до Вашого відома вимоги Державних санітарних норм та правил «Влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів та організації життєдіяльності дітей», затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України № 678 від 01.08.2013 року, зокрема пункти 6.5. – 6.8. розділу VI. Повітряно-тепловий режим:

6.5. Одягати дітей необхідно залежно від температури повітря та інтенсивності рухової активності. При помірній руховій активності одяг дітей у приміщеннях дошкільних закладів має відповідати вимогам таблиці. (додається)6.6. При вході до дошкільного навчального закладу необхідно розміщувати термометр для контролю за температурою повітря на вулиці. Прогулянки на відкритому повітрі повинні проводитися не рідше 2 разів на день із загальним часом перебування не менше 4 годин з достатньою руховою активністю та за умови раціонального одягу дітей.

6.7. Взимку при температурі повітря від -4 до -10 °С і швидкості руху повітря до 2 м/сек дітей необхідно одягати у зимові пальта, шуби, комбінезони (4-5 шарів одягу). При цьому допускаються ігри з руховою активністю середньої інтенсивності. При подальшому зниженні температури та збільшенні швидкості руху повітря рухову активність потрібно збільшувати. Прогулянки на вулиці дозволяється проводити при температурі повітря не нижче -16 °С і швидкості руху повітря до 5 м/сек (на дитині 5 шарів одягу). Рухливі ігри дозволяється проводити при температурі повітря від +3 до -3 °С і швидкості вітру не більше 5 м/сек (3-4 шари одягу). Прогулянки дітей на вулиці не проводяться при температурі повітря нижче -16 °С або швидкості руху повітря понад 7 м/сек.

6.8. Влітку під час прогулянок діти повинні мати головні убори (капелюшки, косинки). Для запобігання перегріванню на сонці частину прогулянки необхідно проводити в тіні дерев і під тіньовими навісами. Прогулянки влітку при відсутності вітру бажано супроводжувати водними процедурами, іграми з водою з використанням плескальних басейнів, лійок, гідроіграшок. Під час дощу діти повинні гуляти під тіньовими навісами.
Шановні батьки!
Міська влада у складний економічний час винайшла кошти для збереження спільного фінансування харчування у дитячих садках пропорційно 40% на 60% відповідно з міського бюджету та за рахунок батьків (Постанова кабінету міністрів дозволяє 100% оплату за рахунок батьків).
З метою раціонального використання коштів та продуктів харчування адміністрація дошкільного закладу звертається до Вас з настійливим проханням обов’язкового своєчасного повідомлення працівників закладу про відсутність вашої дитини в наступний день за телефонами: 4-78-4-55; або на мобільні телефони вихователів ваших вікових груп.
Дякуємо за розуміння!
Адміністрація дошкільного навчального закладу

Кiлькiсть переглядiв: 288

Коментарi